Wraz z przekroczeniem drzwi naszego salonu urody, wkraczacie Państwo w świat piękna, który starannie budujemy za pomocą relaksującej atmosfery, przyjaznego wnętrza, życzliwego personelu i profesjonalnych marek kosmetycznych. W repertuarze rekomendowanych przez nas marek, których produkty wykorzystujemy podczas zabiegów, znajdują się:

Thalgo jedna z najbardziej znanych i cenionych na świecie firm kosmetycznych. Powstała ona w Nicei ponad 30 lat temu i od tamtej pory zdobywa najwyższe nagrody i wyróżnienia na całym świecie.

Bardzo szeroka i zróżnicowana oferta zabiegów dostosowanych do każdego typu skóry, a także bardzo wysoka jakość kosmetyków sprawiła, że Thalgo jest najczęściej wykorzystywaną linią w gabinetach kosmetycznych. Kosmetyki i zabiegi dostępne są tylko w prestiżowych i sprawdzonych salonach i ośrodkach.

 

 

Phyris to marka nowoczesna odpowiadająca na najnowsze trendy w kosmetyce, jest częścią potężnego koncernu Grandel Professional szczycącego się ponad 70-letnią tradycją.

To firma oferująca doskonałej jakości produkty  stworzone przez międzynarodowe grono wybitnych naukowców i dermatologów, którzy wyznaczają nowe horyzonty w pielęgnacji twarzy i ciała.

 

Kosmetyki Clarena to międzynarodowa grupa działająca w branży kosmetyki profesjonalnej. Jakość i efektywność kosmetyków  Clarena została wielokrotnie potwierdzona prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, m.in.  Hit Salon 2005 i 2006, Ekspert Urody 2007, II Plebiscyt Piękna z... Nefretete.

Efektem tego są wysokiej jakości preparaty, odpowiadające wszelkim wymogom tolerancji przez skórę. Ich bezpieczeństwo, komfort użycia oraz gwarantowane rezultaty sprawiły, że marka Clarena na stałe zagościła w naszym salonie kosmetycznym.

 

 

BEST TODAY COSMETICS - firma Best Today Cosmetics Swiss AG opracowała serię preparatów kosmetycznych, których oryginalna receptura oraz zastosowanie nowoczensych technologii umożliwiło stworzenie kompleksowego systemu spowalniającego procesy starzenia się skóry: Face Cream No.1, Face Serum No.1, Face Mask No.1

Nowoczesna formuła kosmetyków BTC opiera się na połączeniu najnowszych substancji aktywnych i naturalnych składników: Argireline oraz Matrixyl (peptydy nerwu twarzowego) wzbogacone o naturalne ekstrakty z roślin to nie tylko intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa, ale także kompleksowa pielęgnacja, ochrona i regeneracja na najwyższym poziomie, przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.